neděle 5. listopadu 2017

Přikrmujete už ptáčky?

Já už postavila a zavěsila krmítka a lákám,musím se pochlubit,že úspěšně.Pár sýkorek a vrabců už tu dělá bordýlek kolem krmítek .-)Po vichřici jsem měla pár dní pocit,že nám odfoukla všechny ptáky do Afriky..opravdu až na dva kosáky ani pírko...


Sklidila jsem pár plodů  kdoulí z našich dvou keříků kdoulovce...na jaře nádherně kvetou,podívat se můžete zde   Toho množství je malinko,na džem to není,ale já je stejně nejraději používám jako vůni .-)...plody jsou vynikající jako přírodní potpourri....2 komentáře:

  1. Krmítko na zimu dáváme, ale zájem moc není. Zimy jsou mírnější a mírnější a na zahradě je spousta jedlých plodů, kterým dávají ptáci přednost. A to máme sýkorek a kosů plnou zahradu.
    Zdraví Míša

    OdpovědětVymazat
  2. U nás už okupuje krmítko hejno snad masožravých sýkorek z celé obce.Ta rychlost,jak se semínka vyzobou je neuvěřitelná.Já plodů moc na zahradě nemám,jen jsem si všimla,že někteří mlsouni vyzobávají semínka třapatek...Hezký den !Míša

    OdpovědětVymazat

Předem si dovoluji poděkovat za Váš komentář.Nevkládejte sem prosím dotazy.V tom případě klidně použijte kontaktní formulář.Funguje to ☺.