čtvrtek 16. listopadu 2017

Králík má letos hustý kožíšek

Všimla jsem si,že letos má naše Králice opravdu hustý kožíšek.Už my dává smysl,proč auto s výkupem kožešin projíždí vesnice hlavně v zimních měsících.Za náš kožich by byl šťastný každý Eskymák .-).
Letos je také naše první zima v nové králíkarně ,které chybí snad už jen podlahové vytápění :-), více jsem ji ukazovala ZDE  .

Podezřívala jsem z nenažranosti sýkorky,ale ukázalo se,že se k nám opět vrátily naše holubičky a chodí loupit do krmítek.Jestli to takto půjde dál,ulomí na jaře větev,protože dosáhnou velikosti krocana :-).Proč naše?Protože se u nás narodily...pár fotek mláďat hrdliček je ZDE.
Pusťte si video,je na něm krásně vidět hustota kožíšku.Králíková téměř nevidí,jak je chlupatá .-)           Hezké dny!  https://youtu.be/6E8k6TlUv-0

1 komentář:

  1. Králíčí slečna má teda parádní kožíšek!Naše kočky letos také dost zchlupatěly,snad nebudou v zimě veliké mrazy... Krásná králikárna!!!:-)Hezký prodloužený víkend přeji:-)

    OdpovědětVymazat

Předem si dovoluji poděkovat za Váš komentář.Nevkládejte sem prosím dotazy.V tom případě klidně použijte kontaktní formulář.Funguje to ☺.