pondělí 25. září 2017

Venkovní kuchyně

je u nás využívaná až téměř do prvních mrazíků.Stačí nám přisunout stůl blíže k ohni a sedí se stále dobře.Ostatně co by člověk pro kus stařeného pupku neudělal ,že? Topíme dřevem a pálíme nepotřebné,včera jsme se hřáli u věnce z květů  hortenzií .-)...

MILUJTE SVOJI ZAHRADU !  MÍŠA :-)


2 komentáře:

  1. Venkovní kuchyně je můj sen, fakt. Bohužel, v současném bydlení, a i tak dost vymodleném, se nikam nevleze, řadový domek a jeho zahrada má své limity. Pokud to jenom trochu jde, tak jsme stejně venku na terase, ale již s dýmem z grilu, který prostě občas vznikne, ačkoliv se jej snažíme minimalizovat, obtěžujeme sousedy. Jeden takový dobrák neváhá vylézt přes plot a hulákat, že mu dým leze do baráku a že si máme stejně jako on pořídit gril elektrický nebo plynový. Ten elektrický máme stejně, ale "stejk" je nejlepší z Weberu... Nějaké otevřené ohniště nebo ohniště, tak krásné jako máš v kuchyni, je prostě nemyslitelné. Myslím, že Tvé fotky jsou výborná inspirace pro čtenáře, pokud bych měla prostor, tak skutečně neváhám a tento typ venkovní kuchyně si pořídím.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Dianko,to víš,všechno je to o lidech.Hlupáci jsou všude a také každému vadí něco jiného,když chce někdo prudit,důvod si najde.V řadovkách je to často,lidé jsou si blíž.My snad kouřem nikoho neobtěžujeme,ale já jsem dost hlučná,když se bavím,taky si asi sousedi něco říkají,ale přes plot na nás ještě nikdo nepřišel :-))...Ještě si naposled začuďte .-),dokud je počasí.V zimě bude klidu až až .-):-))..M.

    OdpovědětVymazat

Předem si dovoluji poděkovat za Váš komentář.Nevkládejte sem prosím dotazy.V tom případě klidně použijte kontaktní formulář.Funguje to ☺.