středa 30. září 2015

Japonská zahrada

Byl prodloužený víkend a tak jsme využili příležitost vyjet dál než za Prahu.
Loni jsme zajeli do Rakouska  a tak jsem se držela tradice najít něco horského.Není zrovna sezona a tak jsou ceny příznivé a my nejsme zrovna sportovci,takže na naše procházky ideální :-).
Ubytovali jsme se ZDE.
Neuvěřitelně nízká cena,k dispozici jsme měli apartmán 2 +kk .Všude novota,čisto,v koupelně šamponky a mejdlíčka,v kuchyni stojan naplněný vínem:-)..(víno se hradí na konci pobytu na recepci a není povinné:-) )..nechyběl jar na nádobí,dostatek ručníků v koupelně sprcháč s masážníma tryskama.LUXUS!Na ceny se můžete podívat v odkazu.
Prošli jsme nedaleké vojenské muzeum (jak jinak),město Jelení Hora (tam byly trhy-více je na mém blogu michaela la la),prohlédli jsme si nedalekou JAPONSKOU ZAHRADU  a večer hurá do lázní.Fotky nejsou zrovna kvalitka,což mne moc mrzí.Nechala jsem doma foťák.A to jsme se nelžu vraceli domů 3 x!,poprvé taťka sluneční brýle,pak Zuzi plavky a pak opět taťka doklady  :-)..Cestu jsme si tím protáhli asi o 45 minut:-).Více si o zahradě můžete přečíst ZDE.

2 komentáře:

  1. Míšo, nádherné fotky .... kochám se, kochám ..... Marki

    OdpovědětVymazat
  2. No proszę,to ja do Czech i po świecie do ogrodów jeżdżę,a tu ogród japoński w Jeleniej Górze:)Piękne ujęcia z ogrodu.

    OdpovědětVymazat

Předem si dovoluji poděkovat za Váš komentář.Nevkládejte sem prosím dotazy.V tom případě klidně použijte kontaktní formulář.Funguje to ☺.