pátek 31. července 2015

Přední část zahrady u vchodu do domu...

 Jediné místo,které nepřevrtávám,tam je to prostě dané.Zámkovkou neprojdu a to co tam už je jsem ráda že roste.Je to severní starana se stínem.Pár stromků už jsme museli suché vykopat.Veškerá péče je jen v zalévání. ooo bylinky...konečně jsem našla čas na blbinky:-)1 komentář:

  1. Milá Míšo, Tvoje zahrada i předzahrada ( protože předzahrádka se jí skutečně říkat nedá hihihi) je přenádherná♥ Je vidět, že je tvořena s láskou, ale hlavně, že umíš a víš co tvoříš.. na rozdíl od mých omylů a neustálého překopávání všeho.. hihihi .-) děkuji za úžasnou inspiraci.. zedník mi právě ničí tu mou předzahrádku.. a říkal, že příští rok až se bude dělat fasáda.. padne všechno :-O takže nejspíš začnu od píky uááááááá.. mám tam krásnou vzrostlou hortenzii.. s plochými květy.. a taky nádhernou fuchsiovou pivoňku po babičce.... ty mi zničit nesmí! Naopak nějaký ten stálozelený jalovec apod.. s klidem na duši přesadím .-) ráda bych pak zasadila další hortenzie.. Je to severozápadní strana... tak by jí tam nebylo vedro .-) Budu ráda i za Tvůj tip.. co by hortenzie mohlo doprovázet .-) Krásné dny a spousty radosti při zahradničení Ti přeje Susie

    OdpovědětVymazat

Předem si dovoluji poděkovat za Váš komentář.Nevkládejte sem prosím dotazy.V tom případě klidně použijte kontaktní formulář.Funguje to ☺.